FBU565036T-801Y-S
Numărul produsului DigiKey
4713-FBU565036T-801Y-STR-ND - Bandă și mosor (TR)
4713-FBU565036T-801Y-SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4713-FBU565036T-801Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FBU565036T-801Y-S
Descriere
FERRITE BEAD 800 OHM 2220 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
800 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 2220 (5750 metric) 8A 10mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FBU565036T-801Y-S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm
Producător
Cal-Chip Electronics, Inc.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
2220 (5750 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,152" (3,85mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,220" L x 0,200" l (5,59mm x 5,08mm)
Impedanță la frecvență
800 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
8A