STD14NM50NAG
Numărul produsului DigiKey
497-STD14NM50NAGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-STD14NM50NAGCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-STD14NM50NAGDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STD14NM50NAG
Descriere
MOSFET N-CH 500V 12A DPAK
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 500 V 12A (Tc) 90W Montare pe suprafață DPAK
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
27 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±25V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
816 pF @ 50 V
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Disipare putere (Max)
90W
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
500 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
320mOhm la 6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA