VC1206K201R014
Numărul produsului DigiKey
399-VC1206K201R014TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-VC1206K201R014CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-VC1206K201R014DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VC1206K201R014
Descriere
VARISTOR 22V 200A 1206
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 V 200 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VC1206K201R014 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Energie
0,6J
Producător
KEMET
Număr de circuite
1
Serie
Capacitanță la frecvență
950 pF @ 1 kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Volți c.a. maxim
14 V
Grad
Automobile
Volți c.c. maxim
18 V
Calificare
AEC-Q200
Tensiune varistor (Min)
19.8 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (tipică)
22 V
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Tensiune varistor (Max)
24.2 V
Număr produs de bază
Curent - Supratensiune
200 A