BLM31KN102SH1L
Numărul produsului DigiKey
490-16520-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-16520-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16520-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM31KN102SH1L
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 2A 75mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLM31KN102SH1L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
75mOhm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,071" (1,80mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
2A