BLM31KN471SH1L
Numărul produsului DigiKey
490-16529-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-16529-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16529-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM31KN471SH1L
Descriere
FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
Descriere detaliată
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 4A 20mOhm
Modele EDA/CAD
BLM31KN471SH1L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
20mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,071" (1,80mm)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
470 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
4A