MPZ2012S101ATD25 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MPZ2012S101ATD25 |
Descriere | FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 100 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 4A 20mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MPZ2012S101ATD25 Modele |
Categorie | Valoare nominală curent (Max) 4A |
Producător TDK | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 20mOhm |
Serie | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 0805 (2012 metric) |
Tip filtru Linie alimentare | Tip montare Montare pe suprafață |
Număr de linii 1 | Înălțime (Max) 0,041" (1,05mm) |
Impedanță la frecvență 100 Ohms @ 100 MHz | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |