ABUP00160808221Y00 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ABUP00160808221Y00 |
Descriere | FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 220 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 2,5A 40mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 40mOhm |
Producător Pulse Electronics | Valori nominale AEC-Q200 |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru Linie alimentare | Înălțime (Max) 0,037" (0,95mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Impedanță la frecvență 220 Ohms @ 100 MHz | Caracteristici Automobile |
Valoare nominală curent (Max) 2,5A |