MMZ0603S102HTD25
Numărul produsului DigiKey
445-MMZ0603S102HTD25TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MMZ0603S102HTD25CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MMZ0603S102HTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ0603S102HTD25
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 200mA 1,25Ohm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,25Ohm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)