AZ-16.000MEQQ-T
Numărul produsului DigiKey
887-AZ-16.000MEQQ-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
887-AZ-16.000MEQQ-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
887-AZ-16.000MEQQ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ-16.000MEQQ-T
Descriere
2.5X2.0 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±10ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
10pF