SML-D12M8WT86C | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SML-D12M8WT86C |
Descriere | LED YLW-GRN 1608 SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Galben-verde 572nm Indicație cu leduri – discretă 2,2V 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SML-D12M8WT86C Modele |
Categorie | Curent - Test 20mA |
Prod. | Unghi de vizualizare – |
Serie | Tip montare |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Lungime de undă - Dominantă |
Stare piesă Activ | Lungime de undă - Maximă – |
Culoare | Caracteristici – |
Configurație Standard | Grad Automobile |
Culoare lentilă Alb | Calificare AEC-Q102 |
Transparență lentilă – | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Valoare nominală în milicandele | Pachet dispozitiv furnizor |
Stil lentilă Dreptunghi cu parte superioară plată | Mărime/Dimensiune 1,60mm L x 0,80mm l |
Dimensiune lentilă 1,20mm x 0,80mm | Înălțime (Max) 0,65mm |
Tensiune - Directă (Vf) (tipică) 2,2V | Număr produs de bază |