BLM21SP700SZ1D
Numărul produsului DigiKey
490-18603-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18603-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18603-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM21SP700SZ1D
Descriere
FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
70 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 6A
Modele EDA/CAD
BLM21SP700SZ1D Modele
Valoare nominală curent (Max)
6A
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
70 Ohms @ 100 MHz