XPH4R10ANB,L1XHQ
Numărul produsului DigiKey
264-XPH4R10ANBL1XHQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-XPH4R10ANBL1XHQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-XPH4R10ANBL1XHQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XPH4R10ANB,L1XHQ
Descriere
MOSFET N-CH 100V 70A 8SOP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 70A (Ta) 960mW (Ta), 170W (Tc) Montare pe suprafață Avans 8-SOP (5x5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XPH4R10ANB,L1XHQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
75 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4970 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
960mW (Ta), 170W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
Avans 8-SOP (5x5)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,1mOhm la 35A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 1mA