ABPY00201209221Y00
Numărul produsului DigiKey
553-ABPY00201209221Y00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-ABPY00201209221Y00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-ABPY00201209221Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABPY00201209221Y00
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2A 80mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
80mOhm
Producător
Pulse Electronics
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
2A