ABUP00201209221Y00 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
TDK
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 3A 40mOhm
ABUP00201209221Y00
Numărul produsului DigiKey
553-ABUP00201209221Y00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-ABUP00201209221Y00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-ABUP00201209221Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABUP00201209221Y00
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
40mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz
Valoare nominală curent (Max)
3A