ILHB0805ER221VHC41 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
TDK
Nou la DigiKey
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 3A 40mOhm
ILHB0805ER221VHC41
Numărul produsului DigiKey
541-ILHB0805ER221VHC41TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
ILHB0805ER221VHC41
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
40mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Automobile
Valoare nominală curent (Max)
3A