ESD5Z3.3T1G
Numărul produsului DigiKey
ESD5Z3.3T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ESD5Z3.3T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ESD5Z3.3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD5Z3.3T1G
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 14.1VC SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
54 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
14,1V Clemă 11,2A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-523
Modele EDA/CAD
ESD5Z3.3T1G Modele
Putere - Impuls maxim
158W
Capacitanță la frecvență
105pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V (max.)
Tensiune - Străpungere (Min)
5V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
14,1V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
11,2A (8/20µs)