ACP3225-501-2P-T000
Numărul produsului DigiKey
445-172408-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-172408-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-172408-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACP3225-501-2P-T000
Descriere
CMC 2A 2LN 500 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 500 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 40mOhm (tipic)
Modele EDA/CAD
ACP3225-501-2P-T000 Modele
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
60V
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
500 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
2A
Înălțime (Max)
0,079" (2,00mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
40mOhm (tipic)