ACT45B-110-2P-TL003
Numărul produsului DigiKey
445-3956-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-3956-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-3956-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACT45B-110-2P-TL003
Descriere
CMC 11UH 250MA 2LN 600 OHM SMD
Descriere detaliată
11 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 600 Ohms @ 10 MHz 250mA DCR 600mOhm
Modele EDA/CAD
ACT45B-110-2P-TL003 Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
600mOhm
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 10 MHz
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Inductanță la frecvență
11 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,118" (3,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
250mA