CLF6045NIT-101M-D nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Pulse Electronics
În stoc: 0
Similar
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Fișă de date
Eaton - Electronics Division
În stoc: 989
Murata Electronics
100 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 610 mA Max. 384mOhm Non-standard