APAL00060645101T80 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Pulse Electronics
În stoc: 0
100 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 860 mA 320mOhm Non-standard –
APAL00060645101T80
Numărul produsului DigiKey
553-APAL00060645101T80TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
APAL00060645101T80
Descriere
FIXED IND 100UH 860MA 320 MOHM
Descriere detaliată
Rezistență c.c. (DCR)
320mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Curent - Saturație (Isat)
610mA
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,236" l (7,20mm x 6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,189" (4,80mm)