APAL00060645101T70
Numărul produsului DigiKey
553-APAL00060645101T70TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
APAL00060645101T70
Descriere
FIXED IND 100UH 860MA 320 MOHM
Descriere detaliată
100 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 860 mA 320mOhm Non-standard –
Rezistență c.c. (DCR)
320mOhm
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Curent - Saturație (Isat)
610mA
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,236" l (7,20mm x 6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,189" (4,80mm)