APAL00060645101M70
Numărul produsului DigiKey
553-APAL00060645101M70TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
APAL00060645101M70
Descriere
FIXED IND 100UH 860MA 320 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 860 mA 320mOhm Non-standard –
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
320mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
610mA
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,236" l (7,20mm x 6,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,189" (4,80mm)