BPAL00060645680M00 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
68 µH Ecranat – Inductor 1.1 A Max. 200mOhm Non-standard –
BPAL00060645680M00
Numărul produsului DigiKey
553-BPAL00060645680M00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BPAL00060645680M00
Descriere
FIXED IND 68UH 1.1A 200 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 200mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
810mA
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,236" l (7,20mm x 6,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,189" (4,80mm)