APCA00060645101M00
Numărul produsului DigiKey
553-APCA00060645101M00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
APCA00060645101M00
Descriere
FIXED IND 100UH 860MA 384 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 860 mA Max. 384mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 384mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
550mA
Mărime/Dimensiune
0,248" L x 0,236" l (6,30mm x 6,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,189" (4,80mm)