DRA74-101-R
Numărul produsului DigiKey
283-DRA74-101-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-DRA74-101-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-DRA74-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DRA74-101-R
Descriere
FIXED IND 100UH 822MA 419 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH Ecranat Bobinat Inductor 822 mA 419mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
DRA74-101-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
419mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 165°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,299" L x 0,299" l (7,60mm x 7,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
929mA
Înălțime - Montat (Max)
0,171" (4,35mm)