SMAJ40CA nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 25.338
Fișă de date
Direct
Comchip Technology
În stoc: 4.482
Fișă de date
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Comchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Eaton - Electronics Division
Bourns Inc.
STMicroelectronics
YAGEO
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
TO-214AC SMA
SMAJ40CA
Numărul produsului DigiKey
18-SMAJ40CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-SMAJ40CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-SMAJ40CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ40CA
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SMAJ40CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V