SMAJ40CA-M3/61 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 32.349
Fișă de date
Direct
În stoc: 0
Fișă de date
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
STMicroelectronics
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
YAGEO
Imaginea pentru SMAJ40CA-M3/61 nu este disponibilă
SMAJ40CA-M3/61
Numărul produsului DigiKey
SMAJ40CA-M3/61-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ40CA-M3/61
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V