SMAJ40CA
Numărul produsului DigiKey
118-SMAJ40CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SMAJ40CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SMAJ40CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ40CA
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ40CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V