SZ1SMA40CAT3G
Numărul produsului DigiKey
F11524TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F11524CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F11524DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZ1SMA40CAT3G
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMA
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
160pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A