Imaginea pentru SMAJ40CA-E3/5A nu este disponibilă
SMAJ40CA-E3/5A
Numărul produsului DigiKey
SMAJ40CA-E3/5AGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ40CA-E3/5AGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ40CA-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ40CA-E3/5A
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V