TV04A400JB-G poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Comchip Technology
În stoc: 4.482
Fișă de date
Direct
Diodes Incorporated
În stoc: 87.862
Fișă de date
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Littelfuse Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
În stoc: 599
Microchip Technology
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
DO-214AC, SMA
TV04A400JB-G
Numărul produsului DigiKey
TV04A400JB-G-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TV04A400JB-G
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
TV04A400JB-G Modele
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A