SMAJ40CA/TR7 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMAJ40CA/TR7 |
Descriere | TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC |
Termen de livrare standard al producătorului | 31 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Putere - Impuls maxim 400W |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Serie | Aplicații De uz universal |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Tip Zener | Grad – |
Canale bidirecționale 1 | Calificare – |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 40V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 44,4V | Pachet/cutie DO-214AC, SMA |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 64,5V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 6,2A |