SMAJ40CAHE3/61 nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 32.349
Fișă de date
Direct
În stoc: 0
Fișă de date
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Similar
STMicroelectronics
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
Microchip Technology
Imaginea pentru SMAJ40CAHE3/61 nu este disponibilă
SMAJ40CAHE3/61
Numărul produsului DigiKey
SMAJ40CAHE3/61GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ40CAHE3/61
Descriere detaliată
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Grad
Automobile
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A