SMAJ40CA-TR
Numărul produsului DigiKey
497-3718-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-3718-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-3718-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ40CA-TR
Descriere
TVS DIODE 40VWM 84VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
84V Clemă 27A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ40CA-TR Modele
Putere - Impuls maxim
400W
Nu
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
84V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
27A (8/20µs)