SMAJ36CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ36CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ36CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ36CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ36CA
Descriere
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
58,1V Clemă 6,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ36CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,9A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
36V
Tensiune - Străpungere (Min)
40V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
58,1V