EMCP101W222M1GV001T
Numărul produsului DigiKey
709-EMCP101W222M1GV001TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
709-EMCP101W222M1GV001TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
709-EMCP101W222M1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EMCP101W222M1GV001T
Descriere
CAP PASSTHRU 2200PF 100V 0603
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2200 pF Condensator de intrare 100V – 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EMCP101W222M1GV001T Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Johanson Dielectrics Inc.
Pierdere la inserare
Serie
Coeficient de temperatură
X7R
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pass Through
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Capacitanță
2200 pF
Mărime/Dimensiune
0,064" L x 0,035" l (1,63mm x 0,89mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,026" (0,65mm)
Tensiune - Nominală
100V