EMDF101W334M1GV001E
Numărul produsului DigiKey
709-EMDF101W334M1GV001ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
709-EMDF101W334M1GV001ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
709-EMDF101W334M1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EMDF101W334M1GV001E
Descriere
CAP PASSTHRU 0.33UF 100V 1210
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.33 µF Condensator de intrare 100V – 1210 (3225 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EMDF101W334M1GV001E Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Johanson Dielectrics Inc.
Pierdere la inserare
Serie
Coeficient de temperatură
X7R
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pass Through
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Capacitanță
0.33 µF
Mărime/Dimensiune
0,125" L x 0,098" l (3,18mm x 2,49mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,070" (1,78mm)
Tensiune - Nominală
100V