3221-20-0300-00-TR
Numărul produsului DigiKey
1175-2652-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1175-2652-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1175-2652-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
3221-20-0300-00-TR
Descriere
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 20 position 0,050" (1,27mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Înălțime izolație
0,213" (5,40mm)
Prod.
Formă contact
Pătrat
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Flash
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA9T), Nailon 9T
Număr de poziţii
Caracteristici
Slot îmbinare cu pene, Gata de montare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A (c.a./c.c.)
Tip montare
Valoare nominală tensiune
50V c.a./c.c.