16M20P2/49SMT
Numărul produsului DigiKey
3155-16M20P2/49SMTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3155-16M20P2/49SMTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3155-16M20P2/49SMTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
16M20P2/49SMT
Descriere
CRYSTAL 16MHZ 20PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±30ppm Cristal 20pF 40 Ohms HC-49/US
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
HC-49/US
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,189" l (11,40mm x 4,80mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,165" (4,20mm)
Capacitanță sarcină
20pF