XRCGA16M000F5A2AR0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGA16M000F5A2AR0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGA16M000F5A2AR0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGA16M000F5A2AR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGA16M000F5A2AR0
Descriere
CRYSTAL 16.0MHZ SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±50ppm Cristal 6pF 350 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Categorie
Capacitanță sarcină
6pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
350 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
16 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±150ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±50ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)