16M20P2/49US
Numărul produsului DigiKey
3155-16M20P2/49US-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
16M20P2/49US
Descriere
CRYSTAL 16MHZ 20PF DIP
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±30ppm Cristal 20pF 40 Ohms HC-49/US
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
HC-49/US
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,183" l (11,50mm x 4,65mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,138" (3,50mm)
Capacitanță sarcină
20pF