ECS-160-20-3X-TR
Numărul produsului DigiKey
XC1776TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1776CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1776DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-160-20-3X-TR
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±30ppm Cristal 20pF 50 Ohms HC-49/US
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-160-20-3X-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
20pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
16 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,161" l (7,00mm x 4,10mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,091" (2,30mm)