HCM4916000000ABJT
Numărul produsului DigiKey
300-6134-2-ND - Bandă și mosor (TR)
300-6134-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
300-6134-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM4916000000ABJT
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
16 MHz ±30ppm Cristal 18pF 50 Ohms HC-49/US
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HCM4916000000ABJT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Frecvență
16 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,185" l (11,40mm x 4,70mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,169" (4,30mm)