TSX-3225 16.0000MF09Z-AC0
Numărul produsului DigiKey
SER4069TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SER4069CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SER4069DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TSX-3225 16.0000MF09Z-AC0
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±10ppm Cristal 9pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±9ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
9pF