T55P106M6R3C0200 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
KEMET
În stoc: 5.490
Fișă de date
Echivalente parametric
KEMET
În stoc: 67.371
Fișă de date
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
10 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 6.3 V 0805 (2012 metric) 200mOhm la 100kHz