IM69D130V01XTSA1
Numărul produsului DigiKey
IM69D130V01XTSA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IM69D130V01XTSA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IM69D130V01XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IM69D130V01XTSA1
Descriere
MIC MEMS DIGITAL PDM OMNI -36DB
Termen de livrare standard al producătorului
39 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Hz ~ 20 kHz Digital, PDM Microfon MEMS (silicon) 1.62 V ~ 3.6 V Omnidirecțional (-36dB ±1dB la 94dB SPL) Plăcuțe de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IM69D130V01XTSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interval de tensiune
1.62 V ~ 3.6 V
Producător
Infineon Technologies
Curent - Alimentare
1.3 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Localizare port
Inferior
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MEMS (silicon)
Terminație
Plăcuțe de lipit
Tip ieșire
Digital, PDM
Mărime/Dimensiune
0,157" L x 0,118" l (4,00mm x 3,00mm)
Direcție
Omnidirecțional
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Interval de frecvență
20 Hz ~ 20 kHz