ADM7170ACPZ-2.5-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADM7170ACPZ-2.5-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADM7170ACPZ-2.5-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADM7170ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADM7170ACPZ-2.5-R7
Descriere
IC REG LIN 2.5V 500MA 8-LFCSP-WD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modele EDA/CAD
ADM7170ACPZ-2.5-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
2 mA
Curent - Alimentare (Max)
5.1 mA
Funcții de control
Activare, Pornire treptată
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
6,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V