VJ0603A102JXXPW1BC poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
Vishay Vitramon
În stoc: 3.550
Fișă de date
Upgrade
Vishay Vitramon
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 96
Similar
Similar
1000 pF ±5% 25V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
VJ0603A102JXXPW1BC
Numărul produsului DigiKey
VJ0603A102JXXPW1BC-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
VJ0603A102JXXPW1BC
Descriere
CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
VJ0603A102JXXPW1BC Modele
Serie
Rată defectare
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±5%
Grosime (Max)
0,034" (0,87mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C