VJ0603A102FXAPW1BC poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Vishay Vitramon
În stoc: 3.550
Fișă de date
Direct
KYOCERA AVX
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
KYOCERA AVX
Similar
KEMET
Echivalente parametric
Walsin Technology Corporation
YAGEO
KEMET
1000 pF ±1% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
VJ0603A102FXAPW1BC
Numărul produsului DigiKey
VJ0603A102FXAPW1BC-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
VJ0603A102FXAPW1BC
Descriere
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
VJ0603A102FXAPW1BC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±1%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,034" (0,87mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C