VJ0805Y102KXJCW1BC
Numărul produsului DigiKey
720-VJ0805Y102KXJCW1BCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
720-VJ0805Y102KXJCW1BCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
720-VJ0805Y102KXJCW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VJ0805Y102KXJCW1BC
Descriere
CAP CER 1000PF 16V X7R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 pF ±10% 16V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
VJ0805Y102KXJCW1BC Modele
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C